14 12 2014

facebook kullanıyorsan sen de kazanabilirin

evet arkadaslar fanslive yı duymayanınız yoktur.s

şimdi sosyal alanlarda geçirdiğimizzamanda para kazanabilir veya facebook sayfamıza beğeni toplayabilir yada twitter takipçi sayımızı arttırabiliriz. Ve daha fazlası. Nasıl mı? Devam edelim.  
Fanslave.com adlı internet sitesi; facebook'ta beğendiğimiz sayfalardantwitterda takip ettiğimiz kişilerden, youtube'de izlediğimiz videolardan ve giriş yaptığımız diğer sitelerden bize para kazandıran bir site. Fanslave.com'un bize önerdiği sayfaları beğendiğimizde veya videoyu izlediğimizde yada twitter'da istediği kişiyi takip ettiğimizde veya bizden istediği siteye giriş yaptığımızda bize kredi kazandırıyor.  Bu kredilerin toplamı 3000 olduğu zaman 15 EURO ödeme alabiliyoruz. Yada kazandığımız bu kredileri, 3000 e ulaşmasını beklemeden istediğimiz zaman, istediğimiz kadarını facebook sayfamıza beğeni toplamak için, youtube de videomuz varsa daha çok izleyiciye ulaşmak için, twitter takipçi sayımızı arttırmak için, sitemiz varsa günlük ziyaretçi sayımızı arttırarak google de ilk sayfalarda çıkmak için kullanabiliyoruz.  
Sadece kendi başımıza günde yaklaşık 50-100 arası kredi kazanmamız mümkün. Ama fanslave.com alt üyelikli bir sistem olduğu için alt üyelerinizin kazancından siz de pay alıyorsunuz ve böylelikle kazancınız git gide artıyor. 
Her alt üyenizin kazandığı kredilerden %15, üyenizin alt üyesinden de %1.5 kredi yine size yansıyor. Fanslave.com youtube'den video izleme ile ve site ziyareti ile kredi kazanmayı yeni ekledi. Şimdi de son olarak Google+'ı ekledi. Ve böylece kullanıcılarına daha fazla kredi kazanma imkanı sunmuş oldu. 

adece üye olarak cıkan facebook profıllerını begenin her begeni karşılıgında para kaazanın işte linki hemen tıkla hemen kaanmaya başlahttp://www.fanslave.net/ref.php?ref=1143652 ...

 


Kaynak : alacahasret.blogcu.com

 

0
0
0
Yorum Yaz